Hakkımızda

Atlas Biyoteknoloji

Türkiye’de genç, dinamik ve uzman kadrosu ile kurulan firmamız Atlas Biyoteknoloji 2012 yılında moleküler biyoloji, genetik, teşhis ve araştırma alanlarında çalışmakta ve müşterilerimiz için hizmetlerini aktif olarak geliştirmektedir.

Kurulduğu günden bu yana, satış-pazarlama, uygulama ve teknik hizmet gruplarıyla başta üniversite ve araştırma merkezleri olmak üzere tüm yurt içi pazarlara hizmet vermekteyiz.

Ayrıca, yaygın olarak kullanılan moleküler ve hücresel biyoloji uygulamaları hakkındaki bilgilerimizi paylaşıyor ve çevrimiçi teorik dersler ve laboratuvarlarımızda uygulamalı eğitim ile tüm öğrenmek isteyenler için erişilebilir hale getiriyoruz.

Yıllar içinde, ürün laboratuvarımızı mükemmel laboratuvar uygulamaları geliştirebilmek için hevesli ve yetkin bir Ar-Ge ekibi kurarak alandaki deneyimlerimizi derinleştirdik. Şimdi, yüksek kalite standartlarına sahip çok çeşitli moleküler biyoloji ve teşhis ürünleri üretebilir hale geldik. Türkiye’deki müşterilerimizden gelen tüm övgü ve olumlu geri bildirimlerle, sesimizi tüm dünyada duymaya hazırız.

Kişisel gelişim ve yeniliklere olan tutkumuz bu yolculukta bize her zaman yol göstermiştir. Bu nedenle, teşhis ve araştırma alanında verimliliği arttırmayı misyon edinip yaşam bilimleri alanında lider bir iş ortağı olmayı hedeflemekteyiz.

Ar-Ge alanında, Atlas Biyoteknoloji uygulanabilir ve yenilikçi araştırma yöntemleri ve moleküler biyoloji teknikleri geliştirmek için her zaman çözüm ortağınız olacaktır.